Aktualijos

Naujienos

Samsung Mono HT Quiet - Renovacijos sprendimas pastatams ir namams

2023-03-06

Mono-HT

„Samsung“ pristato savo „EHS Mono HT Quiet“, siekdama patenkinti augančią namų renovacijų rinką ir išplėsti pasiūlą naujiems pastatams. Šis aukščiausios kokybės sprendimas sklandžiai integruojamas, suteikia stilingumo ir elegancijos įvairiems fasadams nuo renovuotų pastatų iki prabangių namų. Be to, jis suteikia papildomą lengvumo ir komforto jausmą vartotojams ir namų savininkams, nes atitinka visus namų ūkio šildymo poreikius ir tyliai veikia fone.

Aukštos temperatūros, tyliai veikiantis šilumos siurblys.

„EHS Mono HT Quiet“ – tai aukštos temperatūros, tyliai veikiantis šilumos siurblys, skirtas naudoti restauruotose gyvenamosiose patalpose. Dėl įdiegtų pažangių funkcijų ir naujų technologijų šis siurblys gali įkaitinti vandenį iki aukštos temperatūros, tačiau veikia tyliai. Be to, stilingas šilumos siurblys optimaliai šildo net ir esant labai šaltam orui (žemiau –25 °C), jį taip pat lengva sumontuoti ir prižiūrėti.

Efektyvus šildymas
„EHS Mono HT Quiet“ – tai šilumos siurblio sistema, kuri užtikrina efektyvų energijos vartojimą šildant (SCOP* A+++) ir ruošiant karštą vandenį jūsų namams. Kad sugeneruotų 5,0 kW energijos, jis sunaudoja apie 1kW elektros, o likusią energiją surenka iš oro.

Karšto vandens temperatūra iki 70 °C.
Daugelyje Europos namų naudojami senesni radiatoriai, kuriuose karšto vandens temperatūra turi būti 65 °C arba aukštesnė, kad patalpos būtų šildomos efektyviai. Dauguma įprastų šilumos siurblių veikia 55–60 °C temperatūroje. Norint šiuos šilumos siurblius naudoti senesniuose namuose, dažnai tenka atnaujinti radiatorius arba izoliaciją ir galbūt po grindimis įrengtą šildymą.

Naujasis „EHS Mono HT Quiet“ gali nuolat tiekti karštą vandenį iki 70 °C gyvenamosioms patalpoms šildyti. Todėl juo galima pakeisti dujinius katilus, nes užtikrina aukštą išeinančio vandens temperatūrą.

Įdiegus naujas triukšmo mažinimo technologijas, „EHS Mono HT Quiet“ veikia tyliai, o triukšmo lygis, naudojant 4 pakopų tylųjį režimą, siekia vos 35 d(BA).

Daugiau aktualijų mūsų puslapiuose: Facebook, Instagram, LinkedIn.