Kondicionieriai

Kondicionieriai

Kondicionieriai

Filtravimas

Paskirtis

Grupė

Montavimo tipas

Modelis

Kaina, €

Šaltnešio tipas

Wi-Fi

Jonizatorius

El. maitinimas

Nominali šaldymo galia, kW

Nominali šildymo galia, kW

Minimali šaldymo galia, kW

Minimali šildymo galia, kW

Maksimali šaldymo galia, kW

Maksimali šildymo galia, kW

Šildymas prie žemų lauko temperatūrų:

Šaldymas prie žemų lauko temperatūrų:

Vidinio bloko triukšmo lygis ( maksimalus ), dB(A)

Vidinio bloko triukšmo lygis ( minimalus ), dB(A)

Lauko bloko triukšmo lygis ( šaldymo ), dB(A)

Lauko bloko triukšmo lygis ( šildymo ), dB(A)

Vamzdžiu ilgis ( laukas - vidus ), m

Vamzdžių aukščių skirtumas ( tarp ID / OD ), m

Šaldymo naudingumo koeficientas, EER

Šildymo naudingumo koeficientas, COP

Sezoninis šaldymo naudingumo koeficientas, SEER

Sezoninis šildymo naudingumo koeficientas, SCOP

Šaldymo energijos klasė

Šildymo energijos klasė

Rasta produktų: 236

Katalogai

Kaip išsirinkti kondicionierių

Renkantis oro kondicionavimo sistemą biuriui ar namams, didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas šiems kriterijams:

 • Kondicionieriaus galia. Įvertinus patalpos dydį, aukštą, langų kiekį, žmonių ir prietaisų skaičių viduje, patalpos sandarumą ir kt. kriterijus, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokio galingumo kondicionierius turėtų būti pasirinktas montavimui. Kondicionieriaus galingumas turi būti didesnis už patalpoje šilumą skleidžiančių (žmonių, elektros prietaisų) šiluminę galią. Dažniausiai įmonės specialistai nemokamai apžiūri patalpas ir įvertina, kokio kondicionieriaus galingumo poreikis yra.
 • Gamintojas. Renkantis gamintoją, svarbu atsižvelgti į įrangos technines specifikacijas, o ne tik į gamintojo vardą, taip pat aktualu, jog gamintojas suteiktų garantiją ir turėtų servisą.
 • Kondicionieriaus tipas. Kondicionieriai skirstomi į tokius tipus pagal tvirtinimo būdą:

 Sieniniai

Sieniniai kondicionieriai puikiai tinka nedidelėms patalpoms. Šiuo metu prekyboje siūlomi įvairiausi kondicionieriai su skirtingais privalumais - skirti ne tik vėsinimui, bet ir šildymui žiemą. Sieniniai kondicionieriai gali turėti Wi-Fi valdymo galimybę, oro jonizatorius, gali būti bevėjai, turėti sensorius, kurie reaguoja į patalpoje esančius žmones ir daugelį kitų parametrų, kuriančių idealų Jūsų namų mikroklimatą. Sieninių kondicionierių įranga yra pigesnė ir sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos nei kitokio tipo kondicionieriai.

Šiuo metu pati naujausia sieninių kondicionierių rūšis - bevėjai kondicionieriai. Bevėjai kondicionieriai turi perforuotą korpusą (su keliolika ar net keliasdešimt tūkstančių mikro skylučių) ir temperatūros palaikymui patalpoje (vėsinimo režime) gali automatiškai arba rankiniu būdu uždaryti oro nukreipimo svirtelę ir paskleisti vėsumą per visą korpusą, t.y., bevėju režimu. Tokiu būdu nesijaučia tiesioginio pūtimo į žmones.

Kasetiniai

Kasetiniai kondicionieriai tinka patalpoms su pakabinamomis lubomis. Jie yra galingesni ir tinka didesnės kvadratūros patalpoms vėsinti ar šildyti. Samsung gamintojas turi nemažą kasetinių kondicionierių pasiūlą: bevėjės 1-kryptės kasetės, bevėjės 4-kryptės kasetės, bevėjės mini 4-kryptės kasetės ir naujausios 360 kasetės, kurios orą paskirsto 360 laipsnių kampu palei lubas. Didžiausias kasetinių kondicionierių privalumas - oro tiekimas keliomis kryptimis.

Kanaliniai 

Kanaliniai kondicionieriai (kitaip dar vadinami integruojamais) - puikus sprendimas norintiems, kad kondicionieriaus nesimatytų patalpoje. Sumontuoti kanaliniai kondicionieriai negadina interjero, nes išvedžioti ortakiai paslepiami. Kanaliniai kondicionieriai gali ne tik vėsinti ar šildyti patalpą, bet ir ją vėdinti prijungus lauko oro kanalą. Šie kondicionieriai lengvi, lanksčiai instaliuojami ir tylūs.

 Konsoliniai

Ploni ir elegantiško dizaino konsoliniai kondicionieriai puikiai tinka aukštoms ar šlaitinėms luboms ir daug langų turinčioms patalpoms. Šio tipo kondicionieriai turi dvi atskiras oro išpūtimo angas skirtas vėsinimui ir šildymui. Šiltas oras pučiamas iš apatinėje dalyje esančios angos, kad šiluma tolygiai pasklistų patalpoje, o šaltas oras pučiamas iš viršuje esančios angos. Dėl savo stilingo ir kompaktiško dizaino konsoliniai kondicionieriai yra lengvai integruojami įvairaus dizaino patalpose.

Palubiniai

Palubiniai kondicionieriai montuojami palei lubas. Taip išvengiama tiesioginio pūtimo į žmones. Tai geriausia išeitis, jei patalpoje nėra pakabinamų lubų. Palubiniai kondicionieriai - alternatyva kasetiniams kondicionieriams. Palubinius kondicionierius galima montuoti tik vertikaliai. Oras gali būti pučiamas į skirtingas puses – tiek į viršų, tiek į apačią, tiek į šonus. Galima pasirinkti, kad oras būtų pučiamas ir viena didele srove, viena kryptimi.

Palubiniai - konsoliniai

Priklausomai nuo turimos erdvės ir oro kondicionieriaus paskirties, vidinis bokas gali būti montuojamas prie lubų arba prie grindų. Jūs galėsite mėgautis švariu, galingu oro srauto plitimu visoje patalpoje tiek iš kompaktško palubinio, tiek iš grindinio-konsolinio įrenginio. Plonas ir elegantiško dizaino konsolinis-palubinis kondicionierius puikiai tinka aukštoms ar šlaitinėms luboms ir daug langų turinčioms patalpoms, o unikalus korpusas neleidžia kauptis dulkėms.

 •  Sistemos tipas. Kokią sistemą montuosite: split (dvinarę) ar multi-split (daugianarę)?

 Split sistemą sudaro vienas išorinis blokas (montuojamas lauke) ir vienas vidinis blokas (montuojamas patalpos viduje).

Multi-split sistema sudaryta iš vieno išorinio bloko (montuojamo lauke), prie kurio galima prijungti iki 5 vidinių blokų (montuojamų patalpos viduje).

 • Montavimo darbai. Renkantis kondicionierių, reikėtų apgalvoti, ar bus kur pakabinti išorinį bloką. Jeigu vėsinti ar šildyti norėsite kelias patalpas, tačiau nebus vietos keliems skirtingiems išoriniams blokams, vertėtų rinktis multi-split sistemą. Tai puikus sprendimas, taupantis vietą ir negadinantis pastato interjero. Be to, rekomenduojama iš anksto numatyti, kur bus nuvedamas susidaręs kondensatas (į lauką, ar į kanalizaciją).
 • Techniniai parametrai. Svarbu, kad išsirinktas kondicionierius būtų inverterinis. Inverterinis kondicionierius pasiekęs Jūsų nustatytą temperatūrą, neišsijungs, o temperatūrą palaikys pastovią, mažindamas galią palaipsniui. Taip pat labai svarbu atsižvelgti į triukšmo lygį, elektros sąnaudas, užduotos temperatūros patalpoje pasiekimo greitį. Taip pat itin aktualu, prie kokių temperatūrų galėsite naudoti kondicionierių, ypač jeigu norėsite šildytis žiemą.

Pirkimas išsimokėtinai

Visą UAB ,,Telepaslauga” įrangą nuo šiol galite įsigyti išsimokėtinai!

Paslaugą teikiame kartu su Bigbank. Perkant prekes nereikalingas pradinis įnašas, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.

Pirkti išsimokėtinai su „Bigbank" verta, nes:

 • palūkanų norma yra fiksuota (6%) ir nekinta visą finansavimo laikotarpį;
 • finansavimo suma nuo 500,00 Eur iki 20000,00 Eur;
 • finansavimo laikotarpis nuo 6 iki 96 mėn.;
 • finansuojami fiziniai asmenys;
 • lizingą galima sumokėti anksčiau termino ir nepriskaičiuojamos viso laikotarpio palūkanos;
 • sutartį galite sudaryti neišeidami iš namų.

Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti bent vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

 • LR piliečio pasą;
 • Asmens tapatybės kortelę;
 • Leidimą nuolat gyventi LR.

Klientai gali užpildyti paraišką patys bei skaičiuoklėje sužinoti savo įmokas už lizingą. Užpildžius paraišką, per 1-2 d.d. su Jumis susisieksime.