Apie mus

Telepaslauga, UAB

UAB „Telepaslauga” - įgaliotasis Samsung ženklo kondicionavimo ir vėdinimo įrangos atstovas Lietuvoje jau 22-ejus metus!

Įmonės veiklos sritys: šaldymo įrenginiai, šilumos siurbliai, ventiliacija, patalpų oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų komplektavimas, priežiūros darbai, garantinis ir pogarantinis remontas bei techninis aptarnavimas, importas ir statyba.

Kad puikiai išmanytume savo darbą, specializuojamės siauresnėje srityje. Įmonėje yra du padaliniai:

1. Kondicionavimo – vėdinimo padalinys. Jame dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį (kai kurių meistrų patirtis šioje srityje – daugiau nei 15 metų);

2. Autorizuotas garantinio serviso padalinys. Dirbantys meistrai nuolatos kelia savo kvalifikaciją Samsung rengiamuose kursuose ir seminaruose. Gedimai ir problemos sprendžiami labai greitai, o reikiamos detalės gaunamos per 1 – 3 dienas oro paštu. Atliekant remontą visada yra galimybė konsultuotis su gamintojų inžinieriais.

Montuojant įrangą naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kurios kartais importuojamos iš užsienio tiekėjų, kad kokybė būtų nepriekaištinga.

Platus modelių, tipų ir galingumo pasirinkimas bei šiuolaikiniai konstrukciniai sprendimai leidžia SAMSUNG oro kondicionierius naudoti įvairiose patalpose: ofisuose, parduotuvėse, ligoninėse, poliklinikose, bankuose, viešbučiuose, gyvenamuosiuose namuose, butuose ir kitose įvairaus pobūdžio komercinėse, žmonių masinio susibūrimo patalpose.

Verslo ir visuomeninės paskirties pastatuose – didesnėse patalpose siūlome DVM-VRF oro kondicionavimo sistemas. DVM-VRF sistemą sudaro kintamos galios išorinis įrenginys sujungtas su įvairių tipų (sieniniais, kasetiniais, palubiniais, kanaliniais, konsoliniais) vidiniais įrenginiais. Tai didelio efektyvumo ir patikimumo oro kondicionavimo sistemos. Jos gali būti pritaikytos įvairios paskirties patalpoms: viešbučiams, ligoninėms ir pan. Ši sistema lengvai instaliuojama, valdoma ir aptarnaujama.

Kiekvienas projektas ar naujas užsakymas mums yra iššūkis rasti geriausią spendimą, kuris patenkintų Klientą ir atskleistų geriausias mūsų atstovaujamos įrangos savybes. Kondicionieriai ir vėdinimo įrenginiai – tai produktai, kurių ilgaamžiškumas ir darbo naudingumas labai daug priklauso nuo montavimo specialistų bei įrangos priežiūros.

Mūsų pagrindinis tikslas – kokybė. Siekiant optimalaus galutino varianto domimės naujomis technologijomis, naujienomis montažo srityje. Visais būdais stengiamės pasiekti geriausią rezultatą. Mums svarbiausia kokybė ir Klientų pasitikėjimas mumis. Geriausia mūsų įmonės reklama – tai mūsų padaryti darbai.