Atlikti darbai

Įgyvendinti projektai

Acme Europe

„Sam­sung“ vėsi­nimo įren­gi­niai – aukš­čiau­sios koky­bės stan­dar­tas

Atnaujintame „Acme Europe“ biure užsakovas taip pat pasirinko bendrovės „Telepaslauga“ pasiūlytą „Samsung Wind-Free™“ keturkrypčių kasečių sistemą.

„Samsung Wind-Free™“ kasetė – inovacija rinkoje. Dėl optimizuoto mentelės dizaino sistema orą paskirsto kokybiškiau, o patalpas atvėsina greičiau. Įrenginio priekiniame paviršiuje – perforuotose mentelėse įrengta 15700 mikroskylučių. Nustačius „Wind-Free“ režimą per mikroskylutes oras tolygiai, lėtu oro srautu išleidžiamas į patalpą, nesukuriant tiesioginių šalto oro gūsių. Įdiegta automatinė išmanioji komforto sistema patalpoje padeda nusistatyti ir išlaikyti komfortišką temperatūrą. Panorus, specialistai gali nesunkiai sumontuoti judesio jutiklius, kurie, nustatydami temperatūrą ir judėjimą kambaryje, padėtų išmaniai valdyti sistemą.

‎‎Užsakovas rinkosi investuoti į sistemą, kuri biure leistų įmonės darbuotojams jaustis puikiai. Biure dirbantys žmonės buvo pavargę nuo senųjų keturkrypčių kasečių, kurios šaltą orą pūsdavo tiesiai į juos. Pasirinktas „Samsung Wind-Free™“ sprendimas ne tik pagerino biuro mikroklimatą, bet ir gerokai sumažino išlaidas patalpų vėsinimui.